سبدخرید شما خالی است!

 

 TRANS_8.jpg

 

نگرش مردم نسبت به ورزش می تواند در سلامت و تندرستی مردم جامعه نقش تعیین کننده داشته باشد روزگاری هدف از ورزش ، گذراندن اوقات فراغت و یا به عبارتی تفریح بود ،اما امروزه تحت تاثیر زندگی ماشینی و بی تحرکی ورزش نقش مهمی در راه تامین سلامت جامعه دارد .

به همین دلیل ورزش و تربیت بدنی در جهت تامین سلامت و تندرستی مردم حتی در منزلشان نقش بسزایی در جامعه ایفا می کند . لذا شناخت و استفاده از ماشین آلات ورزشی ای که سلامتی مردم را تامین میکنند از اهمیت زیادی برخوردار است . همچنین زیبایی و کارایی بالای تجهیزات ورزشی نیز مورد توجه همگان قرار گرفته است .

گروه تولیدی ورزشی المپیک با بیش از ربع قرن تجربه در تجهیز اماکن ورزشی با بهترین تجهیزات و بهره مندی از پیشکسوتان ورزش و همکاری قهرمانان به روز دنیا و به کارگیری فناوری جدید پزشکی ورزشی به تولید و وارد نمودن بهترین وسایل از بهترین کمپانی های جهان و داشتن نمایندگی انحصاری این کمپانی های بنام ، از لحاظ پزشکی و ورزشی مورد تائید قهرمانان جهان می باشد اقدام نموده است .  

امید است بتوانیم با لوازمی زیبا  مدرن خدمتی به جامعه ورزش داشته باشیم . این گروه از شما می خواهد با نگاهی عمیق بر تولیدات این مجموعه بهترین انتخاب را داشته باشید

گروه ورزش صنعتی المپیک اسپرت با سرلوحه قرارداد دادن نظرات کارشناسان ورزشی خود تواسته است با افتخار بعنوان یکی از شرکت های موثر در عرصه تولیدات صنعتی ورزشی پزشکی در ایران عزیزمان و منطقه خاورمیانه ایفای نقش کند ، اصلی ترین آرمان و آرزوی ما در المپیک برآورده کردن نیاز جامعه با بالاترین استاندردهای جهانی در کیفیت و پایین ترین قیمت تمام شده می باشد . مدیران ، کادر فنی ، پرسنل المپیک و پرسنل المپیک خود را در برابر یکایک افراد جامعه مسئول و موظف می داند که با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات محصولات خود را ارائه نماید چرا که اشاعه ورزش سلامت و تندرستی جامعه ایران را تضمین می دارد و ما بر این امر واقفیم.

تنوع خدمات و محصولات المپیک در زمینه های گوناگون ورزشی ، نیازهای اقشار مختلف جامعه از مصزف کنندگان نهایی تا شرکت ها و موسسات خصوصی  دولتی را پوشش داده است . این امر به مشتریان کمک می کند براحتی و بی نیاز به شرکت های گوناگون با مصرف کمترین زمان اهداف و نیازهای خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت تامین نماید .

افتخار می کنیم که توانسته ظرف این مدت کوتاه با بکارگیری صدها تن از زبده ترین متخصصین ایزانی ، سهم کوچکی در تولید اشتغال و جلوگیری از خروج سرمایه های ملی از کشور را داشته باشیم بنحوی که در طول سال های متمادی بعنوان یکی از کارآفرینان موفق کشور شناخته شده ایم.

المپیک از 9 نفر پرسنل در سال 1371 به حدود 60 نفر در سال 1397 رسیده است . این گروه با این پرسنل و بیش از 20 کارگاه اعم از کارگاه های ساخت لاستیک ها و پلاستیک ها ، ریخته گری ، آبکاری ، سخت کاری ، تراش کاری ، تولیدات سری ، CNC، رنگ های الکترو استاتیک ، روکش ها و اسنفج ها ، برشکاری و چندین صنعت دیگر رو به گسترش است که بیان گر تلاش مدیران المپیک در رسیدن به این هدف بزرگ می باشد .

المپیک در حوزه خلیج فارس ، سهم چشمگیری در صادرات خدمات و محصولات به کشورها داشته است . المپیک با شماره ثبت 18439 و شماره ملی 10140002075 هم اکنون دارای مجوز تاسیس واحد فنی و مهندسی، مجوز فعالیت از نظام صنفی کشور و ISO 9001:2015 از کشور آمریکا مورد تایید اتحادیه اروپا بوده و یکی از فعالان تولیدات صنعتی ورزشی ایران می باشد که این خود گواهی بر حصن تخصص در حیطه فعالیت های آن است .

کلام آخر اینکه رضایت مندی مشتریان المپیک از نحوه خدمات رسانی ، قیمت ، کیفیت خدمات و محصولات و نیز برخورداری از پرسنل و مدیران المپیک با آنان و تجهیز بیش از هزاران باشگاه در ایران و خارج از کشور یکی از افتخارات این گروه تولیدی است.

همکاری با پیشکسوتان و بزرگان ورزش کشور از افتخارت ماست .

                                                                           حمیدرضا منصوری

با تجهیز نمودن باشگاه تان با تولیدات المپیک اسپرت

در شهر خود منحصر به فرد باشید

روابط عمومی گروه تولیدی ورزشی المپیک

طراحی و ساخت ایران